محل تبلیغات شما

شما در حال نوشتن سناریوی هدف، تک تک مواردی را که مکتوب می کنید را در ذهن تجسم می کنید و این تکنیک در واقع یک نوع تجسم خلاق هست.

یک مثال برای سناریوی هدف، برای تان می نویسم تا درک بهتری داشته باشید:

چقدر زیباست امروز، چشمانم را باز می کنم و به طلوع زیبای آفتاب که از لا به لای پنجره خانه ویلایی ام چشمانم را نوازش می دهد ، خیره می شوم، چقدر بي نظير هست که خانه ی ویلایی من غرق در سوسوی زیبای نور خورشید قرار دارد. از رخت خواب آبی رنگی که در اتاق خوابم قرار دارد بلند می شوم، و پتوی سفید رنگ خودم را جمع می کنم،

دوست دارم که صبحانه را همراه همسرم زیر خنکای هوای دل پذیر میل کنیم، او را صدا
می زنم، دستانش را عاشقانه به دستانم گره می زنم، و روی کف پوش هایی که به رنگ طلایی هستند شروع به قدم زدن می کنیم، آه خدای من چقدر زیباست که صدای قدم زدن های ما روی کف خانه ویلایی مان، برایم، یک آهنگ عاشقانه زیبا را به تصویر می کشد.

همراه همسرم؛ به آشپزخانه خود می رویم، تا وسایل صبحانه را مهیا کنیم، همسرم از یخچال نقره اي رنگ مان، شیر و کره و پنیر را بر می دارد و من هم بشقاب هایی به رنگ آبی آسمانی را بر می دارم. راستی قهوه چقدر لذت بخش هست که در کنار عزیز ترین شخص زندگی ام میل کنم، پس فنجان هایی به رنگ سبز کم رنگ ؛ به همراه قوری چینی که بسیار زیبا هست را نيز بر می دارم.

با همسر عزیزم به محوطه خانه ویلایی خود می رویم، بر روی میز غذا خوری که در زیر درختان هلو و سیب قرار دارند، سفره خود را پهن می کنیم،نگاهی به خانه ویلایی خودمان می اندازم.وااااااااااای خدای من، چه منظره دل انگیزی دارد.رنگ سفید دیوار های آن؛مانند نگینی جلوه ی بسیار زیبایی را خلق کرده.پله های آن برایم یادآور پله های ترقی است که در طول سالیان طی کرده ام، پنجره هایش از جنس امید و مهربانیست، در این لحظه همسرم عاشقانه صدایم می کند، و برای ساختن این زندگانی بسیار زیبا از من تشکر می کند، چه حس فوق العاده ای دارم، چقدر زیباست.

همیشه دوست داشتم که خانه ویلایی من یک استخر بکری داشته باشد، و خدا را سپاس که اکنون در حال نظاره کردن این استخر جلوی چشمانم هستم،صندلی هایی که دور استخر قرار دارند چقدر منظم و قشنگ هستند.و من باز هم غرق در احساس شاد مانی می شوم بخاطر داشتن این خانه ویلایی بسیار عالی و زیبا.

چشمانم را مي بندم و از خداي خوبم سپاس گذاري مي كنم:

خدايا سپاس گذارم بابت تمام نعمت هايي كه به من و همسرم  بخشيدي. سپاس اي خالق برتر به خاطر تك تك لحظاتي كه مي توانم به طبق آنچه كه دلخواهم  هست زندگي كنم و در آرامش كامل باشم. بي نهايت سپاس كه در لا به لاي تمام زندگاني ام جاري هستي و هر لحظه بودنت را احساس مي كنم. اين همه لطف و محبت بي پايانت را سپاس اي خداي مهربانم

محشره این متن بخونید

نوشتن سناریوی هدف

ویلایی ,رنگ ,خانه ,چقدر ,سپاس ,هست ,خانه ویلایی ,که در ,چشمانم را ,به رنگ ,بر می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خاطرات خاک خورده رشته مشاوره